منم عاشق مراغم سازگاراست

سکس سالم

»
جديدترين فلم سکس افغانی
خواندن اين مطلب از 18 به پاين ممنوع و از 18 به بالا ممدوح است.
جديدترين فلم سکس افغانی بعد از شش سال فروپاشی طالبان در اين اواخر در شهر مزار شريف به بازار آمد. البته گفته می‌شود که اين اولين فلم سکس افغانی نيست، قبل از اين هم چندين فلم سکس افغانی در کشورهای همسايه و در داخل افغانستان ثبت شده است. بعد از انقلاب و آشوب برادران مجاهد و جنگسالاران به شهرها و افزون بر آن دوره سياه طالبان، تمام ويديو کلوب‌ها و کست‌ فروشی‌ها مسدود شدند و کسی جرئت ديدن فلم عادی را هم نداشتند چه برسد به پورنوگرافی و سکسی. اما در ظرف چند سال گذشته، کست‌فروشی‌ها و ويديو کلوب‌ها دوباره به کار شان آغاز کردند و بازار شان دوباره با انواع فلم‌ها هندی و غربی رونق گرفت. در تمام اين ويديو کلوپ‌ها فلم‌های پورنو ديده می‌شود اما فروشندگان و مشتريان اينگونه فلم‌ها در دوام بازار شان نام ديگری بالای اين فلم‌ها گذاشتند. مانند: فلم شش، فلم شصت و نه، فلم خوب، فلم آزاد و فلم معامله. اکنون اگر کسی از ويديو کلوب‌ها بپرسد فلم شش داری، نمی‌گويد نه می‌پرسد از چه نوعش کار داری؛ داگی استايل، سايبر سکس، انل سکس، سنسوال سکس، بلو جاب، هند جاب، فوت جاب، اورال جاب و يا هم افغان جاب. بر بنياد باورهای آگاهان امور مربوطه، بودن و نمايش اينگونه فلم‌ها بهتر از نبودنش است و هيچ بلايی اخلاقی و فکری هم ندارد، برعکس خيلی از اين فلم‌ها آموزشی‌اند. و در بعضی مواقع فايده هم دارد؛ هم غريبی فروشنده می‌شود و هم غريبی مشتری.

اما در مورد فلم سکس افغانی چه؟ فلم سکس افغانی از چه نوعش است و چگونه به بازار عرضه شد؟
پروفيسور دوکتور بابا جان عزيزی که سالهاست در شهر مزار شريف زندگی می‌کند و يکی از دوکتوران مطرح آن شهر می‌باشد. وی در کنار پيش‌برد کارهای شخصی طبی‌اش، استاد دانشکده طب دانشگاه بلخ هم می‌باشد. استاد بابا جان، بيش از هفتاد سال عمر دارد و گفته می‌شود که در سال گذشته به بيت‌الله هم مشرف شده است.
در سال نو، وقتی من مزار شريف بودم، در باره اين فلم و گرفتار شدن پروفيسور باباجان عزيزی، داستان‌های زيادی در شهر مزار شريف دهن به دهن می‌شد؛ از جمله اينکه پروفيسور باباجان عزيزی، يکی از شاگردان دخترش را ناکام می‌کند و بعد وقتی دانشجوی دختر به استادش مراجعه می‌کند، استادش از وی تقاضای معاشقه سکسی می‌کند. ظاهرا دختر دانشجو، از اين کار سرباز می‌زند اما در عوض دختر ديگری را برای او تدارک می‌بيند و می‌گويد اين بار معامله محبت را با اين دختر انجام بده و اگر من خوشم آمد بعدا با شما اين معامله را انجام می‌دهم.
جريان ورود استاد بابا جان عزيزی و پرداخت پول حمام به يکی از خانم‌های که برنامه را برايش تهيه ديده و اينکه بابا جان اصرار می‌کند که "پول زياد ندارم، امروز دو سه مريض را ديدم و فيسش را به شما دادم" همه اين جريانات فلم‌برداری شده است.

اما در مزار شريف، شايعه ديگری هم بر سر زبانها بود. می‌گفتند سازندگان اين فلم يک باندِ هستند که از اين راه پول به دست می‌‌آورند. آنها حتی از باباجان عزيزی مبالغ هنگفت پول، مطالبه کرده بودند اما باباجان از پرداخت آن سرباز زده و زمانی حاضر به پرداخت پول می‌شود که فلم به بازار آمده و زن و بچه پروفيسور باباجان نيز فلم را مشاهده کردند. بعدا بابا جان عزيزی توسط پوليس ولايت بلخ، دستگير شده به زندان انداخته شد. و گفته می‌شود، ده سال حبس برايش بريده شده است.
اين فلم، معروف به "فلم بابا جان" و "بابه اکسپرس" در تمام ويديو کلوب‌ها تکثير شده است و در کنار فلم‌های سکسی غربی به فروش می‌رسد. گفته می‌شود اين فلم در سه بخش است در جاهای مختلف و با دخترهای مختلف توسط کمره مخفی پر شده است. بخش اول فلم کوتاه است اما بخش دوم فلم بيش از 20 دقيقه بابا جان را با نفس پخته و در حال معاشقه خستگی ناپذير نشان می‌دهد. بخش سوم آن هنوزم اکران نشده است.

آگاهان امور معتقدند، اين کار به همين سادگی صورت نگرفته است، اين عمل، انگيزه سياسی داشته و بعضی هستند که در اين فلم، مسقيما دست دارند.
از نظر نگارنده: حد نهايت پستی و حرامزاده‌گی است که به اين شکل فلم کسی را بصورت مخفی بگيرد و بعد به بازار عرضه کند. به نظر نگارنده اين سطور، بابا جان عزيزی عمل زشتی را انجام نداده است. او در مقابل، پول پرداخته است و با رضايت خاطر دختر، وارد عمل سکس شده است و اين بسيار هم شرافتمندانه است.

حال، که اينقدر بغص در گيجگاه تان پيچید و غال مغال تان بلند شد، من عکس را برداشتم. نميدانم چرا کسی تحمل شنيدن چيزی در مورد سکس را ندارد. در ظرف چند سال اين برای اولين بارِ است که در مورد سکس مينويسم اما متاسفانه دوستان سخت برآشفته شدند. متاسفم به حال تان. اندکي در لاک خود فرو رويد و فکر کنيد چیزی که در زندگی از گفتنش شرم داشته‌ايد چیست. برای من چيزی عادی است مانند موضوعات ديگر.
بگذریم که هر چه شد ولی من از همين لحظه تصميم گرفته یک حديث در اين مورد از خودم دروا می‌کنم. اين چنين:

دوکتور نسيم فکرت متخصص در زمینه تسلیحات اتمی سکس و روان از دانشگاه فکرت‌سينگ:
بياد داشته باشید که سکس یکی از مهمانت زندگی است. اگر شما از سکس لذت نبرید از زندگی لذت نبرده‌اید.
مطالب مفید به موضوع:
1) آميزش جنسی و روش‌های مناسب
2) آموزش سکس به صورت جامع و حرفه‌ای
3) اعتياد به سکس
4) سکس سالم
5) اندام جنسی مردان
6) آموزش سکسولوژی
7) جلق و ابعاد کيفی‌اش
6) کارگاه آموزش سکس در ايران- اگر در ايران هستید زود به اينجا سر بزنید - از طرف دولت رسمی شده است.
9) تمام تکنک‌های سکس و معاشقه را در اینجا ببينيد و بخوانيد
10) راهنمايی خوب در باره سکس در اينجا
11) اگر شما نوجوان هستيد و مشکلات جنسی داريد در اينجا مراجعه کنيد و مشکل تان را آزادانه مطرح کنيد.
12) بازهم فريم یا مرکز بحث مشکلات جنسی در اينجا مراجعه کنيد.
13) اينجا در مرکز تحقيقاتی کانادا در مورد صحت و سکس
+ نوشته شده در  Wed 30 Dec 2009ساعت 3:7 AM  توسط تنها  |